Horario Schedule

Sábado Mar 19th

Domingo Mar 20th

< Vtr Stage Itaú Stage Acer Windows 10 Stage Perry’s Stage by VTR Lotus Stage Kidzapalooza Stage >
  1. 12:00pm
  2. 1:00pm
  3. 2:00pm
  4. 3:00pm
  5. 4:00pm
  6. 5:00pm
  7. 6:00pm
  8. 7:00pm
  9. 8:00pm
  10. 9:00pm
  11. 10:00pm
  12. 11:00pm

Movimiento Original

1:15-2:00

Jungle

5:00-6:00

Tame Impala

7:15-8:30

Eminem

10:00-11:30

Eagles Of Death Metal

3:00-4:00

Jack Ü

8:30-10:00

Of Monsters And Men

6:00-7:15

Albert Hammond Jr.

4:00-5:00

Javiera Mena

2:00-3:00

Ases Falsos

12:30-1:15

Walk The Moon

5:45-6:45

Candlebox

4:00-5:00

Halsey

7:30-8:30

Gepe

9:15-10:30

The Joy Formidable

2:15-3:15

Jiminelson

1:00-1:45

Dj Who

1:45-2:45

Zedd

10:00-11:15

Todos Tus Muertos

8:30-9:30

Duke Dumont

7:00-8:00

Flosstradamus

5:45-6:45

Bitman & Roban

4:30-5:30

Jack Novak

3:15-4:15

Kuervos Del Sur

7:15-8:00

Julius Poper

1:15-2:00

Telebit

4:15-5:00

Magaly Fields

5:45-6:30

Föllakzoid

8:45-9:45

Suicide Bitches

2:45-3:30

Despertando Las Neuronas

12:30-1:15

Cachureos

5:00-5:45

School of Rock

2:00-2:45

Magia Real

3:30-4:15

< Vtr Stage Itaú Stage Acer Windows 10 Stage Perry’s Stage by VTR Lotus Stage Kidzapalooza Stage >
  1. 12:00pm
  2. 1:00pm
  3. 2:00pm
  4. 3:00pm
  5. 4:00pm
  6. 5:00pm
  7. 6:00pm
  8. 7:00pm
  9. 8:00pm
  10. 9:00pm
  11. 10:00pm
  12. 11:00pm

Florence + The Machine

10:00-11:30

Vintage Trouble

1:30-2:15

Twenty One Pilots

3:15-4:15

Alabama Shakes

5:15-6:15

Noel Gallagher's High Flying Birds

7:15-8:30

Bad Religion

4:15-5:15

Babasónicos

2:15-3:15

Tinariwen

12:45-1:30

Brandon Flowers

6:15-7:15

Mumford & Sons

8:30-10:00

Seeed

3:00-4:00

Tiano Bless

1:30-2:15

Odesza

4:45-5:45

Marina And The Diamonds

6:30-7:30

Ghost

8:15-9:15

Die Antwoord

10:00-11:15

Tunacola

2:00-3:00

Matthew Koma

3:15-4:15

Gramatik

4:30-5:30

A-Trak

5:45-6:45

RL Grime

7:00-8:15

Zeds Dead

8:30-9:45

Kaskade

10:00-11:15

La Guacha

5:45-6:30

Oddó

7:30-8:15

Stone Giant

4:00-4:45

Planeta No

2:15-3:00

Aguaturbia

9:15-10:15

Haumoana

2:00-2:45

Cantando Aprendo a Hablar

12:30-1:15

Florcita Motuda

3:30-4:15

Mike Tompkins

5:00-5:45

Sábado Mar 19th

Domingo Mar 20th